ondercopy.com

100 yıl

Cumhuriyetimizin 100.Yılı Kutlu Olsun.

Makine Parkurumuz

" Önder Copy Baskının Merkezi olarak; Son Teknoloji Baskı Makineleri ile Siz Değerli Müşterilerimize Her Zaman Hızlı, Kaliteli ve En Ucuz Baskı Hizmetini Sunmaktayız."

Sınıfının en iyi dijital baskı makinesi olan Ricoh Pro C9200 (Andromeda) Dijital Lazer Renkli Baskı makinemiz, ofset baskısına en yakın baskıyı yapar. Aynı zamanda ayda 1 milyon baskı kapasitesi ile sizlerin ihtiyaçlarına kesintisiz çözüm sunar. Ayrıca fiyat performans olarak sınıfındaki diğer makinelerden daha ucuz fotokopi baskı fiyatı sunar.

Önder Copy olarak bizler teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en kaliteli renkli fotokopi, siyah fotokopi, katalog baskı, kartvizit baskı, broşür baskı, sticker baskı, menü baskı, etiket baskı, banner baskı, flyer baskı, cepli dosya, sipariş fişi ve amerikan servis v.s.  baskılarını en uygun fiyata en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize sunmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Öne Çıkan Özellikleri

 • Ofset ile karşılaştırılabilir baskı kalitesi. 
 • 470 g/m2’ye kadar tüm medya ağırlıklarında en yüksek hızda işleme. 
 • 030 mm’ye kadar kağıt uzunluğunu destekleyen otomatik çift taraflı baskı ve 1.260 mm’ye kadar tek taraflı baskı. 
 • Dokulu kağıt, zarf ve şeffaf kağıt gibi tabakalar dahil kapsamlı medya desteği. 
 • İhtiyaçlarınızı karşılamak için modüler konfigürasyon. 
 • Kaplamalı medya kapağı bulunan 30 yapraklı kitapçık, kare katlama ve A4 yatay kitapçık gibi çok çeşitli kitapçık uygulamaları yapabilmenizi sağlayan yeni hat içi sonlandırma.

Sınıfının en iyi dijital baskı makinesi olan Ricoh Pro C8200 Üretim Tipi Dijital Lazer Siyah Baskı makinemiz, ofset baskısına en yakın baskıyı yapar. Aynı zamanda ayda 1 milyon baskı kapasitesi ile sizlerin ihtiyaçlarına kesintisiz çözüm sunar. Ayrıca fiyat performans olarak sınıfındaki diğer makinelerden daha ucuz fotokopi fiyatı sunar.

Önder Copy olarak bizler teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en kaliteli siyah fotokopi baskılarını en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Öne Çıkan Özellikleri

 • Siyah-beyaz dökümanları 136 sayfa/dk’ya varan hızla üretir
 • 40 – 350 g/m²’den 700 mm uzunluğundaki sayfalara kadar medya desteğiyle geniş kapsamlı medya işleme
 • 80 g/m² 30 sayfalı kitapçık üretimi yapabilen ve 4.400 yapraklı istifleme kapasitesiyle üretkenliği maksimize eden çift değiştirme tepsisine sahip yeni sonlandırıcı.
 • Hava desteğiyle 350 g/m²’ye kadar olan kaplamalı medyayı destekleyen yeni kapak takma birimi.

Sınıfının en iyi dijital baskı makinesi olan Ricoh Pro C5200 Dijital Lazer Renkli Baskı makinemiz, ofset baskısına en yakın baskıyı yapar. Ayrıca fiyat performans olarak sınıfındaki diğer makinelerden daha ucuz renkli fotokopi fiyatı sunar.

Önder Copy olarak bizler teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en kaliteli siyah ve renkli fotokopi, kartvizit, sipariş fişi, ödev çıktıları, amerikan servis, broşür ve cepli dosya baskılarını en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Öne Çıkan Özellikleri

 • Ricoh Pro™ C5200s dakikada 65 ve Ricoh Pro™ C5210s dakikada 80 sayfa renkli ve Siyah / Beyaz baskı hızında çalışır.
 • Gelişmiş görüntü teknolojileri ile artırılmış baskı kalitesi.
 • İki tür EFI™ Fiery sunucuları desteklenmektedir. E-24B Renk Denetleyici, iş ve renk yönetimine yardımcı olur ve E-44B Renk Denetleyici, renk yönetimi ve iş yönetiminin diğer özelliklerini içerir ve daha yüksek performans sunar.
 • Yüksek verimlilik ve görüntü kalitesi, kısa bir teslimat programına ve müşteri taleplerini karşılamanıza yardımcı olur.

Utax 3005ci Dijital Lazer Renkli Baskı makinemiz, baskı kalietesi ve fiyat performans olarak sınıfındaki diğer makinelerden daha ucuz renkli fotokopi, broşür, katalog, kartvizit, siyah fotokopi, menü ve etiket baskı fiyatı sunar.

Önder Copy olarak bizler teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en kaliteli siyah fotokopi baskılarını en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Öne Çıkan Özellikleri

 • Utax 3005ci dakikada 30 sayfa renkli ve Siyah / Beyaz baskı hızında çalışır.
 • Gelişmiş görüntü teknolojileri ile artırılmış baskı kalitesi.
 • Yüksek verimlilik ve görüntü kalitesi, kısa bir teslimat programına ve müşteri taleplerini karşılamanıza yardımcı olur.

Sınıfındaki en iyi baskı kalitesine sahip olan ve çevre dostu bitkisel bazlı mürekkeplere sahip  geniş format baskı makinesi olan Ricoh Pro L4160 Latex 4 Renk İç ve Dış mekan baskı makinemiz, baskı kalitesi ve fiyat performans olarak sınıfındaki diğer makinelerden daha ucuz; branda baskı, folyo baskı, one way vision baskı, fotoblok baskı, poster baskı, bayrak baskı, yönlendirme levha baskısı ve roll-up banner baskı hizmeti sunmaktadır.

Önder Copy olarak bizler teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en kaliteli  branda baskı, folyo baskı, one way vision baskı, fotoblok baskı, poster baskı, bayrak baskı, yönlendirme levha baskısı ve roll-up banner baskısını en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Öne Çıkan Özellikleri

 • RICOH Pro L4160e serisi, Baskı Hizmeti Sağlayıcıları (PSP’ler) ve grafik sanatları görüntüleme uzmanları için bir dizi baskı üretimi fırsatı sunar. 
 • RICOH Pro L4160e genişletilmiş gamlı lateks geniş format yazıcılar için sunulan turuncu ve yeşil mürekkep seçeneği sayesinde bu yazıcılar daha geniş bir Pantone ve marka-renk yelpazesinin doğru şekilde yeniden üretilmesine olanak tanır. 
 • Üç kademeli Ricoh baskı başlığı, 46,7 metrekarelik sınıfında lider baskı hızı ve maksimum çalışma süresi sağlamak için otomatik temizleme işlevi sağlar. 
 • Verimli çalışma, ColorGATE Productionserver Select tarafından desteklenir. Pazar lideri RIP yazılımı, geniş format baskının taleplerine göre uyarlanmıştır.

Sınıfındaki en folyo, etiket kesim makinesi olan Summa D120 Plotter Kesim Makinesi, hassas kesim yapabilme özelliğiyle siz değerli müşterilerimizin isteklerine kusursuzca karşılık vermektedir.

Önder Copy olarak bizler teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yarım kesim işlerinizi en kaliteli ve en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Uygulama Alanı

 • Sticker, Etiket, Folyo, Şeffaf Etiket, Opak Etiket ve Polyester Etiket tarzı medyaları istediğiniz şekillerde olacak şekilde yarım kesimini yaparak etiketleri çıkartma haline getirebilmektedir.
 • Hassas optik okuyucusu ve en küçük detayları kesebilecek derecede hassas olan bıçağıyla kusursuza yakın kesimler yapabilmektedir.

Sınıfındaki en kaliteli kalıcı baskıyı yapan Magcard Enduro Kimlik Kartı Baskı Makinesi çipli ya da çipsiz tüm kartlara en uygun fiyata baskı yapmaktadır.